aboutus

CHENGDU CHUANGRONG TRADING CO.,LTD

CHENGDU CHUANGRONG TRADING CO.,LTD CHENGDU CHUANGRONG TRADING CO.,LTD CHENGDU CHUANGRONG TRADING CO.,LTD CHENGDU CHUANGRONG TRADING CO.,LTD CHENGDU CHUANGRONG TRADING CO.,LTD
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Firma Handlowa
Rynek Główny: Na calym swiecie
marki: CR
Coroczne wyprzedaże: 12 millions-15 millions
Rok założenia: 2005
pc Export: 30% - 40%
O nas
Wprowadzenie

Firma CHUANGRONG została założona w 2005 roku. Jej główne miejsce w profesjonalnej produkcji rur HDPE, kształtek i zaworów, rur PPR, kształtek i zaworów, złączek zaciskowych PP, a także w sprzedaży spawarek do rur z tworzyw sztucznych, narzędzi do rur, zacisków do naprawy rur i tak dalej.

Misją CHUANGRONG jest dostarczanie różnym klientom idealnego, kompleksowego rozwiązania dla produktów z rur z tworzyw sztucznych. Jest bardzo znany z dobrej obsługi i jakości w branży rur HDPE i PPR w Chinach i na rynku międzynarodowym.

CHUANGRONG jest spółką akcyjną, która specjalizuje się w badaniach i rozwoju, produkcji, sprzedaży i montażu instalacji rur i kształtek z tworzyw sztucznych nowego typu. Był właścicielem pięciu fabryk w Chinach. Jest to jeden z największych producentów i dostawców rur i kształtek z tworzyw sztucznych w Chinach. Ponadto firma posiada ponad 100 zestawów linii do produkcji rur, które są zaawansowane w kraju i za granicą, 200 zestawów wyposażenia do produkcji rur. Moce produkcyjne sięgają ponad 100 tysięcy ton.

CHUANGRONG posiada kompletne metody wykrywania z wszelkiego rodzaju zaawansowanym sprzętem do wykrywania, aby zapewnić kontrolę jakości we wszystkich procesach od surowca do gotowego produktu. Wszystkie produkty są zgodne z normą ISO i EN zatwierdzoną przez ISO9000-2008, CE, BV, SGS, WRAS.

CHUANGRONG ma doskonały zespół pracowników z bogatym doświadczeniem. Jego zasadą jest uczciwość, profesjonalizm i efektywność. Nawiązał relacje biznesowe z ponad 60 krajami i strefami we względnym przemyśle. Takich jak Stany Zjednoczone, Chile, Gujana, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska, Indonezja, Malezja, Bangladesz, Mongolia, Rosja, Afryka i tak dalej.

CHUANGRONG zawsze dostarcza klientom najlepsze produkty i ceny. Daje to klientom dobry zysk na rozwój ich biznesu z większą pewnością. Jeśli jesteś zainteresowany naszą firmą i produktami, nie wahaj się z nami skontaktować w celu uzyskania dalszych informacji.

Historia

ROK OPIS UWAGI
1998 PRZEDSTAWICIEL PRAWNY MR.FU ZNALEZIONO USTANOWIONA RURKA HDPE I MONTAŻ
SENPU PIPE CO., LTD
2003 WSPÓŁPRACA Z RITMO WSPÓŁPRACA
2005 PRZEDSTAWICIEL PRAWNY MR.FU ZNALEZIONO IMPORT I EKSPORT BIZNESU
CHUANGRONG CO., LTD
2006 JAKARTA, INDONEZJA PROJEKT PROJEKT OVERSEA
2007 LUANDA, ANGOLA PROJECT PROJEKT OVERSEA
2008 PRZEDSTAWICIEL PRAWNY MR.FU ZNALEZIONO USTANOWIONA FABRYKA WŁÓKNA PPS
UNFIRE POLYMER MATERIAL CO., LTD
2010 r DHAKA, PROJEKT BANGLADESZ PROJEKT OVERSEA
2014 PROJEKT ARABII SAUDYJSKIEJ PROJEKT OVERSEA
2016 r PRZEDSTAWICIEL PRAWNY MR.FU ZNALEZIONO USTANOWIONA FABRYKA MATERIAŁÓW POLIMEROWYCH
PLETON MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD
2017 r PROJEKT MALDIVES PROJEKT OVERSEA
2018 r PROJEKT NIKARAGUI PROJEKT OVERSEA
2019 MONGOLIA, PROJEKT PROJEKT OVERSEA

Usługa

Nasze usługi Nasz zespół powstał od 1998 roku z zasobnym doświadczeniem i dobrą obsługą . Możemy zaoferować ogólne rozwiązania dla systemu rur z tworzywa sztucznego i możemy wysłać inżynierów do zagranicznych technologii i instrukcji instalacji. Nasza usługa jest przeznaczona dla klientów w całym projekcie, aby zapewnić kompletne doradztwo procesowe i technologiczne. Nasza wiedza obejmuje przygotowywanie rysunków technicznych i powiązanych dokumentów przetargowych produktów oraz poprzez bezproblemową integrację zasobów, dzięki czemu pracownicy mają profesjonalną wiedzę i umiejętności, aby zapewnić Ci pełny zestaw produktów i usług z rur z tworzyw sztucznych, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby.

Nasze zaangażowanie CHENGDU CHUAGNRON posiada profesjonalny zespół techniczny Nadzoru Jakości w fazie przedprodukcyjnej, zespół nadzoru jakości będzie ściśle kontrolować jakość surowców wykorzystywanych w procesie produkcyjnym, zespół nadzoru jakości zapewni, że procesy produkcyjne spełniają wymagania standardowej fabryki , zespół kontroli poprodukcyjnej i kontroli jakości wysłany do fabryki w celu nadzorowania kontroli kolejnych rur z tworzyw sztucznych w celu zapewnienia, że ​​każdy z produktów jest produktem doskonałej jakości.

Nasz zespół

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla P lastic P ipe S ystem z konkurencyjnym działem badań i rozwoju oraz doskonałą zdolnością produkcji OEM, aby spełnić specjalne wymagania klienta.

Profesjonalne wsparcie techniczne Nasz zespół powstał od 1998 roku z zasobnym doświadczeniem, którzy mogą odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomóc w pracy nad dokumentami. Mamy trzydziestu profesjonalnych pracowników technicznych.

Efektywna obsługa Nasz zespół powstał od 1998 roku z zasobnym doświadczeniem i dobrą obsługą. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje wymagania w dowolnym momencie.

Oddział międzynarodowy w Singapurze i Malezji

Szczegóły kontaktu